(0 item) - 0,00 €

Jūsų krepšelis yra tuščias

SILVER DREAM DIDMENINĖ PREKYBA

Juvelyrinių dirbinių su Swarovski® kristalais gamyba ir eksportas į ES, JAV, Kanados, Australijos ir kitas išsivysčiusias rinkas

Ilgalaikis ir sėkmingas bendradarbiavimas su Swarovski® kompanija įkvėpė UAB Silver Dream tikslingiau suformuoti įmonės veiklos koncepciją. Bendradarbiaujant su Swarovski komanda buvo sukurta įmonės vizualizacija, naujas prekinis ženklas. UAB Silver Dream pagrindiniu partneriu juvelyrinių dirbinių gamybai pasirinko Swarovski®.

Swarovski prekinis ženklas nuo 1895 metų pabrėžia aukštą kristalų kokybę, nepriekaištingą inovatyvumą. Swarovski yra populiarus tarp garsiausių mados ir juvelyrikos srityse dirbančių dizainerių visame pasaulyje.

UAB Silver Dream vizija – aukščiausios kokybės, didelės pridėtinės vertės juvelyrinių dirbinių gamintoja, gaminanti ir eksportuojanti produkciją į ES ir kitas tarptautines rinkas.

UAB Silver Dream misija – efektyviai išnaudojant išteklius, gaminti ir verslo klientams tiekti aukščiausios kokybės, didelės pridėtinės vertės juvelyrinius dirbinius. Klientus aptarnauti atsižvelgiant į individualius jų poreikius, būti lankstiems ir užsakymus įgyvendinti per įmanomai trumpiausią laiko terminą.

Juvelyriniai dirbiniai atitinka visus tarptautinius bei Europos sąjungos reikalavimus, gamyboje naudojamas tik 925 prabos sidabras (be nikelio).

Juvelyrinių dirbinių gamyba vykdoma Ukmergėje, kur nuolat palaikoma didžiausia Swarovski kristalų įvairovė Baltijos šalyse ir viena didžiausių Swarovski kristalų įvairovių Centrinėje - Rytų Europoje. Dėl šios priežasties įmonė veikia ypatingai lanksčiai ir gali itin operatyviai (užsakymai įprastai įvykdomi per ne ilgesnį nei 2 savaičių terminą) pagaminti Jūsų užsakytus gaminius su bet kokia Swarovski kristalų forma ar atspalviu. Įmonėje šiuo metu dirba 25-30 darbuotojų, įmonė nuolat auga ir plečiasi.

Užsakymų pristatymas organizuojamas, pasitelkiant greituosius kurjerius (DHL), todėl pagaminta produkcija Europoje įprastai pristatoma per 2 darbo dienas, kitose šalyse esantiems klientams - per 5 darbo dienas.

Jeigu Jūs esate mažmenininkas, veikiantis Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, siekiate prekiauti mūsų gamybos dirbiniais su Swarovski® kristalais, maloniai prašome susisiekti su UAB Silver Dream verslo klientų skyriumi el. paštu [email protected] arba telefonu: +370 607 79991. Galime pasiūlyti unikalius savo gaminius, Swarovski® prekybos vietos apipavidalinimo atributiką, konsultuoti dėl profesionalaus gaminių pateikimo, išdėstymo, prekybos vietos apipavidalinimo. Plačiau apie:
Partnerystė su Swarovski®
Swarovski® antspaudas
Sertifikatai
UAB Silver Dream gaminių žymėjimas Swarovski® antspaudu
Tarptautinės parodos